SEPPIA - FDESIGN
SEPPIA

SEPPIA

Forma wszechstronna

Styl wnętrza

tradycyjna nowoczesność, luksusowy, nowoczesny - modern, light woods - jasno i naturalnie, industrialny, loft, glamour, minimalistyczny - modern

Pomieszczenie

łazienka

Kolor (wykończenie)

chrom, czarny, różowe złoto/czarny

Przeznaczenie

bidet, prysznic, umywalka, wanna

Mątwa (wł. seppia)

Mątwa (wł. seppia)

Baterie z linii SEPPIA wyróżniają się uniwersalnymi, nowoczesnymi, wysmakowanymi formami, dzięki czemu idealnie wtapiają się w otoczenie bez względu na styl aranżacyjny dominujący w pomieszczeniu. Zachowują się jak niezwykle inteligentne stworzenie morskie, czyli mątwa (wł. seppia), które potrafi zmieniać barwy i świetnie się kamuflować zależnie od otoczenia.

Przemyślany design

Design baterii charakteryzuje się podobną inteligencją – jest przemyślany w najdrobniejszych detalach z troską o najwyższą jakość i funkcjonalność. W duecie z nim idzie dyscyplina projektowa zgodnie z ideą: mniej znaczy więcej.

Przemyślany design
Kompozycje kolorystyczne

Kompozycje kolorystyczne

Baterie SEPPIA dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: chrom, matowa czerń i czerń w połączeniu z różowym złotem. Klasyczny chrom stanowi subtelny, szykowny akcent we wnętrzu, a głęboka czerń pozwala tworzyć odświeżające, dynamiczne kompozycje. Różowe złoto zaś zapewnia wyrafinowaną dawkę luksusu w aranżacji.

Produkty z kolekcji
SEPPIA

Zgodne z kryteriami wyszukiwania

Sortowanie

Zobacz inspiracje z tą kolekcją