LACRIMA - FDESIGN
LACRIMA

LACRIMA

Szlachetne retro

Styl wnętrza

light woods - jasno i naturalnie, retro, Hamptons, shabby chic, farmhouse, eclectic chic, śródziemnomorski - klasyczny, vintage

Pomieszczenie

kuchnia, łazienka

Kolor (wykończenie)

chrom, stary brąz

Przeznaczenie

bidet, prysznic, umywalka, wanna, zlew

Łza (wł. lacrima)

Łza (wł. lacrima)

Baterie LACRIMA stanowią idealną propozycję dla miłośników klasyki z odrobiną nostalgii. Delikatne, okrągłe detale na uchwytach przypominają kropelki łez (wł. lacrima) i tworzą urokliwą konstelację w stylistyce retro. Nawiązanie do kropli ma mocne umocowanie w tradycyjnych ornamentach. Doskonałym przykładem jest motyw dekoracyjny paisley (inaczej łezka, kropla).

Wyrazista ozdoba

Zaokrąglone formy i linie baterii tworzą spójną całość z uchwytami, a w łazience stają się wyrazistą ozdobą, którą warto podkreślić ceramiką oraz materiałami wykończeniowymi nawiązującymi do przeszłości. Zestaw stojący doskonale sprawdzi się chociażby w duecie z wanną wolnostojącą.

Wyrazista ozdoba
Design retro

Design retro

Baterie z kolekcji LACRIMA dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: chrom i old bronze. Wariant drugi ciekawie łączy design retro z elegancką, wyróżniającą się barwą, którą warto uzupełnić detalami łazienkowymi w podobnej kolorystyce.

Produkty z kolekcji
LACRIMA

Zgodne z kryteriami wyszukiwania

Sortowanie

Zobacz inspiracje z tą kolekcją