BRINA - FDESIGN
BRINA

BRINA

Błysk nowoczesności

Styl wnętrza

nowoczesny - modern

Pomieszczenie

łazienka

Kolor (wykończenie)

chrom

Przeznaczenie

bidet, prysznic, umywalka, wanna

BRINA (po wł. szron)

BRINA (po wł. szron)

Kolekcja Brina zachwyca blaskiem przeglądających się w jej nieskazitelnie gładkiej powierzchni promieni światła. Elegancka chromowana powłoka dająca efekt delikatnie mieniących się kryształków lodu, nawiązuje do włoskiego słowa brina, które oznacza szron.

Nowoczesny design

Geometryczne formy podkreślone przez lekko zaokrągloną linię budzą skojarzenia z trwałością i niezawodnością. Charakterystyczne „szlify” przełamują masywne kształty baterii, nadając im lekkość a także spójność stylistyczną całej kolekcji. Nowoczesny design doskonale wpisuje się we wnętrza industrialne, w których postawiono na proste formy i odważne wzornictwo. Efekt szronu intryguje, dodaje pomieszczeniu wyjątkowego smaku,  zachęca do aranżacyjnych eksperymentów.

Nowoczesny design
Estetyka i ekologia

Estetyka i ekologia

Brina spełni marzenia o nowoczesnej łazience, wyposażonej w elegancką, doskonale zaprojektowaną, ergonomiczną armaturę. Dostarczy użytkownikowi niezapomnianych wrażeń estetycznych i zapewni wygodę podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Jednak to nie wszystko. Wybrane modele z kolekcji, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, ograniczą codzienne zużycie wody i wydatki związane z jej użytkowaniem.

Produkty z kolekcji
BRINA

Zgodne z kryteriami wyszukiwania

Sortowanie

Zobacz więcej inspiracji